KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807293
nr 1480 7293
Félix Eyskens
(1882-1968), Belgien
Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Félix Eyskens, belgisk bildkonstnär född 1882, död 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:19:56
1/8 12:29:01
Félix Eyskens
Läs mer om Félix Eyskens